فتح الله شفیعی

مهندسین عمران روستای بردکوه

چهارشنبه 25 تیر‌ماه سال 1393 ساعت 11:26 ق.ظ

ورودی های خانه

ورودی های خانه به عنوان اولین محلی دیده می شود که می تواند سلیقه شما را در چینش وسایل به خوبی مورد نمایش، قرار دهد. اگر از چیدمان های مناسب و زیبا در این موقعیت استفاده کنید به طور حتم می توانید دکوراسیون کلی خانه خود را بسیار زیبا کنید. این دکوراسیون می تواند از رنگ های روشن و ساده الهام گرفته باشد.

جاذبه های کلاسیک

با بکارگیری سبکهای مختلف، جاذبه بصری نمای خانه تان را اصلاح کنید .
درب قهوه ای رنگ از جنس چوب ماهون با طراحی متناسب بسیار زیبا و ماندگار است و شیشه های عایق به کار برده شده مطابق با استاندارد های لازم برای مصرف بهینه انرژی می باشد .با استفاده از برچسب های موجود در بازار شماره پلاک تان را بر روی درب بچسبانید ( این شماره ها در 3 رنگ به بازار عرضه شده است .

fe013 مدل های زیبای ورودی منزل

ایجاد فضای سبز در ورودی منزل

با کاشت درخت و درختچه های همیشه سبز در گلدان و قرار دادن آنها در ورودی منزلتان، فضای سبز کوچک و با طراوتی ایجاد کنید .کمی خلاقیت خرج کرده و با انتخاب درختچه های گوناگون جلوه های بصری زیبایی ایجاد کنید . برای هر چه زیباتر شدن فضا قبل از آغاز زمستان تعدادی از این درختچه ها را در حیاط خانه تان هم بکارید .

fe023 مدل های زیبای ورودی منزل

طروات بخشیدن به ورودی کلاسیک

با کمی خلاقیت کاری کنید که ورودی منزلتان جلوه خیره کننده و منحصر به فردی پیدا کند . یک راهکار ساده برای ایجاد چنین جلوه ای ، استفاده از یک قوطی رنگ برای تغییر رنگ درب منزل می باشد . به جای استفاده از رنگهای معمول که همگان استفاده می کنند از رنگهای گرم و شاد مثل نارنجی استفاده کرده و جلوه ای پر طنین و مملو از شور و هیجان خلق کنید .

fe033 مدل های زیبای ورودی منزل

لوازم تزیینی سفارشی

از پا دری های سنتی صرف نظر کنید و به جایش از یک قالیچه گرد رنگارنگ که مناسب فضای باز باشد استفاده کنید . به منظور تکمیل این پالت رنگ از گلدانهای pvc که هم سبک هستند و هم می توان رنگشان کرد و نگهداریشان دردسر خاصی ایجاد نمی کند استفاده نمایید .

fe043 مدل های زیبای ورودی منزل

سبکهای رنگ کاری و پولیش کاری

یک درب فایبر گلاس با روکش طرح چوب ( که قابل رنگ آمیزی می باشد )، و یک فریم با روکش آلومینیوم نیاز به نگهداری خاصی ندارد . بر روی شماره پلاک خانه یک رنگ مسی بزنید تا از دور هم قابل مشاهده باشد . در صورتی که ورودی منزلتان طرح خاصی ندارد با استفاده از یک داربست آهنی آماده، یک طرح کوچک فوری بسازید .

fe053 مدل های زیبای ورودی منزل

تزیین متوازن دو طرف

استفاده از میز تنها مختص حیاط پشتی نیست . این میز برای چیدن گلدانها و یا قرار دادن کیف به هنگام چک کردن صندوق پست مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از ست های جفت و قرار دادن آنها در دو طرف در بسیار خوب است اما برای ایجاد کنتراست و توازن می توان از ست هایی با ارتفاع و وزن متفاوت بهره جست . برای توضیح بیشتر همان طور که در عکس زیر می بینید وزن و ارتفاع گلدان و میز قرار داده شده در دو طرف در کنتراست زیبایی ایجاد کرده است .

fe063 مدل های زیبای ورودی منزل

جلوه گلخانه ای

برای ایجاد جلوه های بصری در ورودی منزل الهام گرفتن از طبیعت بسیار انرژی بخش است . رنگ سبز درب و گلدانهای مجسمه مانند در ورودی منزل تان تداعی گر طبیعت و طراوت آن می باشد.

fe073 مدل های زیبای ورودی منزل

ایجاد سبکی متفاوت اما آسان

یک راهکار آسان دیگر برای زیباتر شدن ورودی منزل استفاده از پولیش فوری پلاک های درب منزل می باشد . برای درج شماره پلاک از شماره های فلزی سمباده خورده که بسیار شیک می باشند و استفاده از آنها بسیار آسان است استفاده کنید .

fe083 مدل های زیبای ورودی منزل

کنتراست

خیره کننده

در طراحی این ورودی ، رنگ آبی درب ، چهارچوب مشکی براق با رنگ سفید شماره های مورد استفاده برای درج پلاک و مشعل های طلایی به رنگ خورشید، شور و هیجان بسیار خاصی به این طرح سنتی بخشیده است .

fe093 مدل های زیبای ورودی منزل

ایجاد توازن

ترکیب رنگی گل های فصلی و گلدانهایی به رنگهای روشن در این ورودی توازن خاصی ایجاد کرده است .

fe103 مدل های زیبای ورودی منزل

خلوتگاهی جنگلی

در چوبی با رنگ مات که تداعی کننده حال و هوای روستایی بوده جلوه ای کلاسیک را به این ورودی بخشیده است . و همچنین پادری پهن شده در جلوی در که شبیه سنگهای نرم رودخانه ای می باشد جلوه روستایی و جنگلی این ورودی را بیشتر کرده است.

fe113 مدل های زیبای ورودی منزل

تزیین ورودی بر مبنای بر شخصیت

در صورتی که خانه تان بر مبنای سبک خاصی ساخته شده و با دیدنش، آن سبک خاص در ذهن تداعی می شود با خلق یک ورودی منحصر به فرد بی درنگ بر جذابیتهای بصری خانه تان می افزایید . بدین منظور استفاده از یراقهای آماده برای تزیین ورودی روشی است که هر کسی توانایی پرداخت هزینه های آن را دارد .
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :